Aksak © 2014    :    Tüm Hakları Saklıdır. -- Özveren Sokak No: 22-2 Demirtepe - ANKARA -- 0312 231 24 14 --info@aksakkulup.com

Halk dansları gruplarımız, alanında uzman eğitmenler eşliğinde çocuk, genç ve hobi grubu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu alanda 150 Kursiyeriyle  Anadolu’nun zengin kültürünü farklı bir bakış açısıyla yaşatıp sahnelemeyi hedefleyen kurumumuz, kültürümüzü kuşaktan kuşağa sanatsal bir çerçevede aktarmayı amaç edinmiştir.  

AKSAK dans atölyesi, bünyesinde konusunda uzman eğitmenler ile çalışmakta ve Salsa, Tango, Bachata, Modern Dans, Düğün Dansı, Zumba alanlarında  eğitim vermektedir.  

Yıl boyu yapılan bu çalışmalar sonucunda tüm dans grupları ve müzik kursiyerleriyle bir yıl sonu etkinliği hazırlanır. Hazırlanan bu gösteri yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli etkinliklerde ve uluslararası festivallerde ülkemizi tanıtmak ve kültürümüzü yaymak amacıyla sergilenir.

AKSAK içinde barındırdığı eğitmenler ve yöneticileriyle Anadolu kültürünü çağdaş sanat anlayışıyla sergilemeyi ve bu alanda birçok etkinliğe katılmayı görev edinmiştir.